Това е любимото ми цвете!Поздравявам те за избора, аз го отглеждам в двора си от май месец, та чак до октомври.Не спира да цъфти цяло лято, невероятно е! Зарадва ме много да знаеш!
„Имаш шоколад на устната… Отляво… Другото ляво.“ 10 години ago
Когато торентът стои трети ден на 99.5%… 10 години ago
Мине-не-мине година и пак взема, че уцеля липсващата плочка, изненадващия праг или стъпалото-капан – и се люсна в цял ръст на тротоара. 10 години ago
Най-интелигентният, красноречив и информиран FB приятел има cult following – свирепа банда тролове-дезинформатори, които ми късат нервите. 10 години ago
„Ела, красавице, да ти кажа, в чужбина на пазар ще ходиш, много хора ти завиждат, дай пари за едно кафе, красавице, не бъди горделива“… 10 години ago
13:49:16 ч., 29.02.2008 г.
Че и три дни празници идат :о)
19:21:32 ч., 29.02.2008 г.
Ю2 🙂
20:07:05 ч., 29.02.2008 г.
и на теб:)))и Честита Баба Марта(малко предварително) 🙂
00:17:00 ч., 03.03.2008 г.
Как върви почивката засега, ааа? Весел понеделник на всички 🙂
20:57:51 ч., 04.03.2008 г.
Това е любимото ми цвете!Поздравявам те за избора, аз го отглеждам в двора си от май месец, та чак до октомври.Не спира да цъфти цяло лято, невероятно е! Зарадва ме много да знаеш!
22:57:47 ч., 04.03.2008 г.
Снимката е от Копривщица, миналото лято 🙂 Една много хубава разходка беше, страхотен спомен, усмивка. Поздрави 😉