Сладко!
22:54:48 ч., 11.05.2020 г.За първи път в живота си правих торта. И се получи ама много вкусна! Е, мааалко е крива, но нали не е за изложба, а за рождения ми ден, да съм жива и здрава, всичко останало ще се подреди само, пък следващата торта може и да я докарам по-изправена. И наздраве!



