@aquarium Ние мислехме да му дадем пари да си наем…
@aquarium Ние мислехме да му дадем пари да си наеме по-добри майстори, защото ремонт, който продъжава осми месец… ain’t normal! @chocolato
@aquarium Ние мислехме да му дадем пари да си наеме по-добри майстори, защото ремонт, който продъжава осми месец… ain’t normal! @chocolato